Nintendo údajně zvažuje zvýšení základních platů svých zaměstnanců o 10 %. Tato informace zatím nebyla oficiálně potvrzena, ale pokud by byla pravdivá, znamenalo by to snahu společnosti udržet si klíčové pracovníky v době rostoucích nákladů a tlaků na herní i hardwarový trh.

Pro hráče a PC komunitu to může znamenat stabilnější vývoj her a případně i lepší podporu hardwarových produktů, které Nintendo nabízí.